sobota, 29 grudnia 2012

Poznajcie nas:)

To MY:) Justyna i Patrycja. Pomyślałyśmy, że może macie ochotę nas poznać troszkę lepiej i stąd ten wpis. 

Co robimy? Przede wszystkim tworzymy Fabrykę Prezentów. Robimy dla Was podarunki i zestawy prezentowe, oferujemy Wam zakup naszych prezentów, a także doradzamy we wszystkich prezentowych sprawach. Piszemy Wam, jaki prezent wybrać dla bliskiej osoby, jak sobie radzić, kiedy macie upominkowy problem, co kupić i jak to co się kupiło zapakować i wręczyć. Jednym słowem zajmujemy się prezentami. Tym jak je dawać i tym jak je otrzymywać. Jak je przygotowywać i mieć z tego frajdę, jak je dostawać i cieszyć się nimi. Jak pakować, ozdabiać, dobierać i wiele wiele innych:)

Prezenty są naszą pasją i dlatego stworzyłyśmy Fabrykę Prezentów. Chciałybyśmy, aby to miejsce się rozwijało i dawało radość zarówno nam, jak i Wam:) I dlatego bardzo zależy nam na wszystkich Waszych komentarzach, sugestiach, pomysłach i podpowiedziach. Mamy nadzieję, że z biegiem czasu Fabryka Prezentów rozwinie się i każdy będzie mógł w niej znaleźć coś dla siebie. 

Na co dzień zajmujemy się pracą. Jednak zawsze chciałyśmy robić coś, co będzie nam dawało dużo radości i satysfakcji. I takim czymś jest właśnie Fabryka. 

Jeżeli macie ochotę rozpocząć współpracę z nami w jakiejkolwiek formie, to odezwijcie się! Czekamy na Wasze propozycje:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz