sobota, 9 marca 2013

Szybki prezent na Dzień Mężczyzn

Pewnie niewiele z Was zdaje sobie sprawę, że 10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzn. To już jutro! A skoro Panowie zadali sobie tyle trudu, żeby wczoraj obsypać nas kwiatami i upominkami, to nie zapomnijmy o nich w dniu ich święta. Tylko jak to zrobić, skoro facetom niekoniecznie chcemy dać kwiaty, a na nic innego nie mamy pomysłu? Spokojna głowa:) Zebrałyśmy 8 szybkich i prostych pomysłów na prezenty, które można zrealizować bez problemów. Część z nich to standardy, ale mamy nadzieję, że mimo wszystko się przydadzą:

 1. Śniadanie/obiad/kolacja specjalnie dla Niego - to prosty pomysł, który łatwo zrealizować. Zastanów się, co Twój mężczyzna lubi jeść, a potem przygotuj jego ulubioną potrawę. Nie musi być super wyszukana, najważniejsze, że będzie robiona z myślą o Nim.
 2. Czekoladki i słodycze - większość mężczyzn to łasuchy. A słodycze zawsze są prezentem, który się nie zmarnuje. Jeśli jesteście na diecie zawsze możesz kupić mu kosz zdrowych owoców. 
 3. Butelka wina, albo ukochane piwo - alkohol to zawsze dobry pomysł i dość łatwy do zrealizowania. Jeżeli uda Ci się znaleźć w sklepie nietypowe piwo, albo po prostu butelkę wina, to na pewno będzie to trafiony prezent. 
 4. Ubranie - szukasz okazji, żeby skłonić swojego mężczyznę do wyrzucenia starych i dziurawych skarpetek, albo znoszonych krawatów. Najprościej kupić mu nowe i skłonić do zamiany. A okazja jest - Dzień Mężczyzn:)
 5. Bilet do kina - to prezent, który sprawdza się prawie zawsze, a do tego będzie przyjemny dla Was obojga. Bo przecież nie wyślesz go do tego kina samego!
 6. Książka - jeżeli Twój mężczyzna jest molem książkowym, to na pewno wiesz, co lubi czytać. Wystarczy odwiedzić Empik i wybrać z listy nowych pozycji coś, czego jeszcze nie posiada. 
 7. Deser - jeżeli nie chcesz kupować dużego prezentu, a jedynie podarować drobiazg, wybierz się do cukierni i kup dobre ciastko. Kiedy po powrocie na środku stołu znajdzie smakowitą babeczkę, z pewnością zrobi mu się przyjemnie. 
 8. Czas - to wspaniały prezent! Powiedz swojemu mężczyźnie, że z okazji jego święta spędzisz z nim popołudnie/wieczór. Nie musisz go zabierać nie wiadomo gdzie. Możecie po prostu zostać w domu i pobyć razem. Pozwól mu wybrać film i muzykę, której będziecie słuchać. Na pewno się ucieszy, a Ty nie będziesz miała problem z bieganiem po sklepach i szukaniem prezentu:)

2 komentarze:

 1. A ja dodam od siebie takie specjalne bony zrobione np. w komputerze i wydrukowane przez siebie na kolorowych kartkach. Np. bon na śniadanie do łóżka itp. Warunek - facet musi w danym momencie posiadać ten bon, by został zrealizowany :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajny pomysł:) i takie urozmaicenie. Dzięki:)

   Usuń