czwartek, 28 lutego 2013

KONKURS z okazji dni, które nie istnieją

30 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dni, które nie istnieją. Z tej okazji mamy dla Was konkurs! Wymyślcie święto, które Waszym zdaniem powinno się znaleźć w kalendarzu. Dzień budowania igloo, picia soków ze świeżo wyciskanych owoców, albo dbałości o przyszłość ulubionego gatunku motyli. Święta mogą być potrzebne i pożyteczne, albo abstrakcyjne i bezsensowne. Najciekawszy pomysł nagrodzimy. 

Do wygrania: 
Zestaw trzech bransoletek na gumce jubilerskiej, wykonanych z perełek z tworzywa, ciemnozielona ozdobiona maleńką, srebrną zawieszką w kształcie kwiatka + balsam do ciała Sweet Lemon z The Body Shop (50 ml) 

Zasady: 
 1. Wymyśl święto, które Twoim zdaniem obowiązkowo powinno znaleźć się w kalendarzu i wpisz je w komentarzach poniżej. 
 2. Polub nas na Facebooku: http://www.facebook.com/fabrykaprezentow.net?fref=ts
 3. Dołącz do naszych obserwatorów na blogu, jeżeli jeszcze Cię tu nie ma. Będzie nam bardzo miło:)
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 marca do 23:59

Osoby, które nie posiadają profilu na Google prosimy o wpisywanie adresów mailowych wraz z komentarzami. Inaczej nie znajdziemy Was potem:)
2 komentarze:

 1. Moja propozycja na święto w kalendarzu: DZIEŃ LENIA, w którym powinien obowiązywać zakaz robienia czegokolwiek, na co się nie ma ochoty:) Taki jeden w roku by się przydał.

  joanna0285@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. W naszym kalendarzu zdecydowanie brakuje DNIA SIOSTRY i DNIA BRATA. Rodzeństwo powinno doceniać siebie na wzajem i w takie dni spędzać ze sobą czas, sprawiać sobie upominki itp.

  OdpowiedzUsuń