piątek, 15 lutego 2013

Co mówią o nim prezenty?

Walentynki za nami. z pewnością otrzymałyście jakieś upominki od Waszych ukochanych. Teraz możecie sprawdzić co one oznaczają! 

Prezent od ukochanego świadczy o nim samym. To jasne. Ale wiedzieliście, że może również świadczyć o jego nastawieniu do Waszej relacji? To jakie podarunki otrzymujecie ma znaczenie dla Waszego związku i pomoże Wam rozszyfrować jakim człowiekiem jest Wasz mężczyzna, czego od Was oczekuje i Was traktuje. 

Słodycze – to miły i przyjemy drobiazg dla kogoś, na kim nam zależy. Walentynkowe słodkości w kształcie serduszek rozczulają kobiety, a jednocześnie nie są zobowiązującym prezentem. Pamiętajcie, że czekolada należy do słynnych afrodyzjaków! Jeżeli dostałaś czekoladowy prezent od ukochanego może to być z jego strony sygnał, że go pociągasz. 

Książka lub płyta CD – to prezent od mężczyzny, który jest Twoją bratnią duszą. Dobrze Cię zna i potrafi trafić w Twój gust. Taki partner kładzie nacisk w związku na wspólne zainteresowania i rozrywki intelektualne. No i na pewno myśli o Tobie poważnie. 

Słodki pluszak – maskotki to prezenty, które większość kobiet uwielbia. Mężczyźni jednak rzadko je kupują. Pluszaki mogą świadczyć o niedojrzałości Twojego partnera. W jego dorosłym ciele wciąż siedzi mały chłopiec, który uwielbia się bawić. 


Perfumy – ten mężczyzna uważa Cię za bardzo zmysłową kobietę. Pociągasz go, a on ma prawdziwego świra na Twoim punkcie. Szczególnie jeśli zainwestował w baaardzo drogie perfumy… 

Biżuteria – zależy mu! Jest hojny i lubi Cię obdarowywać upominkami. Biżuterii nie wręcza się pierwszej lepszej kobiecie. Najwyraźniej Twój mężczyzna jest mocno zaangażowany w Wasz związek i pokazuje Ci jak bardzo mu zależy. Jeżeli nie jesteś jeszcze mężatką, biżuteryjny prezent może świadczyć o jego zamiarach oświadczenia się. 

Ubrania – to trudne prezenty i mężczyzna musi dobrze Cię znać decydując się na taki upominek. Oznacza to też, że jest bardzo opiekuńczy i troskliwy. I nie boi się sklepów z ubraniami, a to wielki plus. Uważaj jednak – takie prezenty mogą czasem oznaczać, że facet jest zaborczy i traktuje Cię jak swoją własność. Szczególnie jeśli potem zmusza Cię do ciągłego noszenia ciuchów, które od niego dostajesz… 

Kwiaty – to bardzo tradycyjny walentynkowy prezent, który może być samodzielnym upominkiem, albo dodatkiem do czegoś. Kwiaty kupują mężczyźni, którzy szanują kobiety. Oczywiście wszystko zależy od tego, jakie kwiaty dostałyście, ale to już temat na inny post:)


2 komentarze:

  1. Ciekawe teorie ale nie wiem czy ze wszystkimi sie zgadzam... Dostałam pluszaka od Pana M. kiedy oboje byliśmy juz starymi koniami a do dziś jest on dla mnie ukochaną maskotką

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście takie teorie nie zawsze się sprawdzają i trzeba na nie patrzeć z przymrużeniem oka. Tak jak chociażby w Twoim przypadku. Ale czasami mogą być pomocne i dać do myślenia. Na pewno warto się zastanowić i zweryfikować, czy w naszym przypadku mogą być prawdziwe, czy zupełnie nie:)

      Usuń