wtorek, 14 maja 2013

Pomysł na komunijny prezent

Rozpoczął się maj, a wraz z nim Komunie Św. Wiadomo, że zgodnie z naszą tradycją z tej okazji przynosi się dzieciom podarunki i pamiątki tego ważnego wydarzenia. Problem w tym, że często te pamiątki w żaden sposób nie są z Komunią związane. Dlatego też jeżeli nie jesteście zwolennikami wręczania na Komunię telefonów komórkowych, rowerów i laptopów to polecamy poszukać upominków, które naprawdę będą mogły być niezwykłą pamiątką. Takich, która będzie przypominać dzieciom o tym ważnym dniu w ich życiu. My z tej okazji przygotowałyśmy dla Was dwa ręcznie haftowane obrazki komunijne - jeden dla chłopca, a drugi dla dziewczynki. Oprawione w drewniane ramki idealnie nadają się na powieszenie nad łóżkiem, a z tyłu można wpisać swoje życzenia, datę i dedykację. 

Obrazek dostępny na stronie Fabryki Prezentów


Obrazek dostępny na stronie Fabryki Prezentów

2 komentarze:

  1. Te obrazki są całkiem ładne ale trochę obawiam się o ich trwałość, może niesłusznie? U siebie kiedyś opisywałam ręcznie robione ikony jako odpowiedni prezent na wszelkie religijne okazje, nie tylko komunię, lecz także chrzest czy bierzmowanie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Obrazki są w drewnianych ramkach i za szkłem. Także przy upadku mogą się stłuc. To chyba jedyne, co może naruszyć ich trwałość:) Super, że opisywałaś takie ikony. To naprawdę bardzo dobry prezent, szczególnie na takie okazje.

      Usuń